Досягнення Лозівського центру професійної освіти

Педагогічні працівники центру взяли участь в обласних виставках-оглядах інформаційно-методичних матеріалів викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання ПТНЗ«Сучасні інформаційно-методичні матеріали з професійно-практичної підготовки».

Викладач Шапочка Н.О. отримала ІV місце в номінації «Методична розробка уроку» та IV місце в номінації «Методична розробка виховного заходу з предмета».

З метою підвищення інтересу до навчання, підвищення активної громадської позиції, продовжуючи кращі традиції минулих років, проводився щорічний конкурс «Краща група року» (позаурочна робота).

Учень групи №27 Дубочинський Ярослав став переможцем (І місце)   І (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «World Skills Ukraine” за компетенцією «Токарні роботи».

Учень групи № 26 Недосєков Георгій  зайняв І місце в номінації «Талант профтехосвіти» (біт-боксер) в І етапі обласного фестивалю-огляду молодіжної творчості «Учень року ЗП(ПТ)О – 2019».

Учениця групи № 22 Пілявець Вікторія зайняла ІІІ місце в номінації «Вокал 14 +» ІІ Міжнародного Інтернет конкурсу «Марш Мира» пам`яті Івана Стойко.

Збірні команди центру брали участь в змаганнях обласного та міського рівнів, де неодноразово ставали переможцями та призерами:

• ІІ місце з волейболу в обласних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ;
  • Хрипченко Ілля — ІІІ місце в міських змаганнях з настільного тенісу;
  • Ладоня Вікторія — ІІІ місце в міських змаганнях з настільного тенісу;

Учениця групи №28 Антипенко Анна  переможиця конкурсів на Кубок Східної України зі східних танців «Зірка Сходу»

Учні центру виступали  на Всеукраїнських змаганнях.  Так, Акимченко М.(гр.№21) та Хрипченко І.(гр.№4), захищали честь Харківської області в складі збірної команди на Всеукраїнській Спартакіаді учнів ПТНЗ з волейболу і стали чемпіонами (І місце). Протягом звітного періоду, наші спортсмени не залишались поза увагою, і за активну участь в спортивному житті центру були заохочені грошовими винагородами, нагороджені грамотами та дипломами.