Досягнення Лозівського центру професійної освіти

Колектив Лозівського професійного ліцею зайняв І місце в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності закладів професійно-технічної освіти, ІІ місце в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості у професійно-технічних навчальних закладах. Найвищу оцінку журі огляду-конкурсу художньої самодіяльності отримали вокально-хоровий колектив, танцювальний гурток, театр мод, учні ліцею Александров В., Шаповалова Є., Лютенко В., Сідлак О., Муровайло Ю.

Директор ліцею Гонтаренко І.М. отримала Подяку від Народного депутата України А.М. Гіршфельда за сумлінну працю, професіоналізм і відданість справі, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, високі досягнення у педагогічній роботі та з нагоди відзначення 75-річчя професійно-технічної освіти України (02.10.2015).

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М. нагороджена Знаком Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Зикова Т.Б. отримала Подяку Міністерства освіти і науки України за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання
і вихованні учнівської молоді. Також вона нагороджена Почесною грамотою Лозівської міської ради за вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітничих кадрів, розвиток соціального партнерства
з підприємствами – замовниками робітничих кадрів та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

27 травня 2016 року підписано Меморандум «Про співпрацю» між Товариством з обмеженою відповідальністю «Лозівський ковальсько-механічний заводом», Лозівською філією Харківського автомобільно-дорожнього технікуму та Лозівським професійним ліцеєм. Старший майстер Петченко Л.В. та майстер виробничого навчання Ткаченко А.М. отримали подяки від Народного депутата України А.М. Гіршфельда за високі досягнення в професійній діяльності, вагомий особистий внесок у виховання молоді
та практичну підготовку учнів. Учні ліцею Мороз Д., Росоха А., Міхнєв В. отримали від керівництва заводу подяки та грошові винагороди за високі результати під час проходження виробничої практики на ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний заводом».

Методист Часовська О.О. та інспектор з кадрів Бурлачко Ю.О. отримали подяки від Лозівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення високих результатів у роботі, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді (26.06.2016).

Педагог соціальний Черниш Г.А. представлена до участі у щорічному обласному фестивалі «Молодіжний лідер 2015-2016» в номінації соціальна робота.

Учениця групи № 32 Триханкіна К. посіла ІІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник» (майстер виробничого навчання Задорожна Н.С.).

Учні груп № 31 та 33 нагороджені грамотами Управління у справах молоді та спорту Лозівської міської ради за II та III місця у конкурсі творчих робіт молоді «Моя професія» (04.11.2015).

Учні Недвига В., група № 20, Анцупова  Я., група № 23, Климчак А., група № 28 стали переможцями міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Завод і місто – поруч через роки» (04.04.2016) та отримали призи за ІІ та ІІІ місця.

Серед спортивних досягнень Лозівського професійного ліцею у 2015/2016 навчальному році – І місце у змаганнях з футболу, ІІ місце у змаганнях
з настільного тенісу, плавання та баскетболу, ІІІ місце у змаганнях з міні-футболу серед команд ліцеїв та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації за програмою Спартакіади «Спорт протягом життя». Крім того, команда ліцею «Активісти» нагороджена Грамотою Лозівського міського центру молоді та Управління
у справах молоді та спорту Лозівської міської ради за активну участь у веселих естафетах «Здоров’я дорожче за багатство», присвячених Всесвітньому дню здоров’я.