1 вересня
01 вересня в навчальних групах був проведений онлайн Перший урок нового 2022-2023 навчального року на тему: «Ми – українці: честь і слава незламним!»,
о 9.00 педагогічний та учнівський колективи закладу взяли участь у Всеукраїнському уроці «Повертаюся до навчання», який відбувся за участю Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Тіни Кароль, Євгена Клопотенка, Тараса Тополі та Олександра Педана,
потім були проведені виховні години онлайн на тему: «Моя безпека під час війни».














