Абітурієнту (профорієнтація)

Профорієнтаційна робота

2020/2021 навчальний рік

18 грудня учні груп 32,28,149,2 кафедри «Кухар, кондитер» провели «Ярмарок українських страв» під девізом: «Українці дуже люблять повеселитися, а особливо смачно поїсти!». Учні презентували власноруч приготовані та випечені каравай, перепічки, борщ, гарбузову кашу, вареники, голубці, галушки, карасів у сметані, узвар, а ще співали пісень про них, загадували загадки, розповідали історії та навіть танцювали, а потім все оце… з’їли.

************************************************************************

17 грудня  в рамках проекту «Колишні учні ЦПО —  успішні люди» з учнями центру зустрівся Слабун Дмитро, підприємець, музикант, парапланерист, який презентував своє хобі – парапланеризм, книгу «Полет мечты», представив власне відео та згадав про роки навчання в колишньому ПТУ-36.

**************************************************************************

28 листопада в центрі пройшов конкурс-свято «Парад професій», під час якого учні всіх навчальних груп продемонстрували свій робочий одяг, тематичну емблему, стіннівку, речівку, виріб технічної творчості, презентацію та виступ агітаційної бригади. За підсумками журі переможцями стали: І місце – групи 32, 149, ІІ – групи 20, 28, ІІІ – 31,  33. Група 23 отримала грамоту за кращу стіннівку, група 148 – за кращий виріб технічної творчості, група 147 – за кращу презентацію.

********************************************************************************

18 травня 2019 року «Театр мод» під керівництвом Чернеги І.В. взяв  участь у міському конкурсі  “Mini miss Fashion 2019”.