Абітурієнту (профорієнтація)

Профорієнтаційна робота

2018/2019 навчальний рік

07 лютого представники ліцею взяли участь в профорієнтаційному заході Лозівського міськрайонного центру зайнятості «Професії твоєї мрії».

11 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ № 1 та 7.

12 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Безверхня Н.О. та Люлька Л.О. та учениця групи 28 Цимбал Анастасія провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської  ДНЗ-ЗНЗ №10.

12 лютого заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. провела інструктивно-методичну нараду з майстрами в/н з питань профорієнтаційної та профілактичної роботи.

13 лютого представники місцевої телекомпанії «Сігма» проводили відео зйомку для виготовлення рекламного профорієнтаційного відеоролика про ліцей.

14 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ №3.

18 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Катунін С.В.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 8.

19 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Нєвєрова  А.В.  та викладач Безпальченко Н.Є.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЛНВК «ЗНЗ –ліцей №4».

20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, старший майстер Петченко Л.В. та майстер в/н Ігнатенкова Т.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЗОШ №1 та 2 селища Сахновщина.

20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 12.

21 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, заступник директора з НВирР Романенко Р.М., заступник директора з НР Кузнєцова Н.В. та майстер в/н Рибкіна А.М.  провели бесіди з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Смирнівської, Павлівської, Бунаківської, Садівської, Шатівської ЗОШ Лозівського р-ну та Надєждівської ЗОШ Близнюківського р-ну.

22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Близнюківської ЗОШ.

22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладач Аносова О.З.  та бібліотекар Тинчерова Л.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 11.

2017/2018 навчальний рік

02 квітня була проведена профорієнтаційна робота в  Панютинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 майстрами в\н Люлькою Л.О. та Безверхньою Н.О. у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

05 квітня учні груп 21, 28 взяли участь у міському ярмарку Великодніх виробів.

05 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Уплатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Самійлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Криштопівській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, заступником з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., методистом Кузнецовою Н.В., викладачем Гавричковим М.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

06 квітня проведена профорієнтаційна робота в Верхньосамарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Лукашівській загальноосвітній школі, Близнюківському ліцеї, Добровільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, викладачами Семенюк І.О. та Бабич О.П., вихователем Чернегою І.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

10 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Царадарівському навчально-виховному комплексі, Артільському навчально-виховному комплексі, Комсольському навчально-виховному комплексі, Орільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Лозівського району, керівником фізичного виховання  Савіним О.В., викладачем Гавричковим М.В., учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

11 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Чернігівському навчально-виховному комплексі, Яковлівському навчально-виховному комплексі,  Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Краснопавлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Полтавському навчально-виховному комплексі майстрами виробничого навчання Безверхньою Н.О. та Рибкіною А.М. у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

12 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Надеждінському навчально-виховному комплексі, Павлівській загальноосвітній школі  № 2 І-ІІІ ступенів, Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Смирнівському навчально-виховному комплексі, Бурбулатівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Шатівському навчально-виховному комплексі Лозівського району, керівником фізичного виховання  Савіним О.В., майстрами виробничого навчання Нєверовою А.В. та Галаган В.О., учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

16 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Сахновщинському районі, викладачами Анісімовою Н.О. та Онацькою І.В., у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.