Інформація про Лозівський центр професійної освіти

Профорієнтаційна робота

2020/2021 навчальний рік

21 травня майстри в/н Возний О.І.,Нечвола О.М. та керівник гуртка Усовніченко Л.О. відвідали загальноосвітні навчальні заклади Сахновщинської селищної ради Красноградського району, де провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів.

***********************************************************

20 травня майстри в/н Файда Л.А. та Хохлова О.Г. провели профорієнтаційну роботу в 9-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів смт.Панютине та с.Катеринівка.

***********************************************************

20 травня майстри в/н Катунін С.В, Мікула Б.І. та бібліотекар Власенко С.В. провели профорієнтаційну роботу у школах Лозівського району.Учні прослухали інформацію про наш навчальний заклад, отримали рекламні буклети та були запрошені відвідати центр.

***********************************************************

19 травня викладач центру Аносова О.З. та майстер в/н Петрова Н.П. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ №11.

***********************************************************

18 травня майстри в/н Безверхня Н.О. та Ігнатенкова Т.П. провели профорієнтацію серед учнів КЗ»Лозівський ліцей №10″. Учні зацікавлено прослухали інформацію про наш навчальний заклад, отримали рекламні буклети та відповіді на запитання.

***********************************************************

17 травня в КЗ «Лозівський ліцей №1» була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9 -11 класів керівником фіз.виховання Савіним О.В. та майстрами в/н Луговим В.І., Наумцевою В.С.

**********************************************************

14 травня заступники директора Лозівського ЦПО Романенко Р.М.,Кузнєцова Н.В. та майстер в/н Невмивакова С.В. провели профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Близнюківщини, в селах Олексіївка, Криштопівка, Берестове.

***********************************************************

13 травня викладачі центру Гавричков М.В. та Савін О.В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9 класу КЗ»Домаська гімназія».

***********************************************************

12 травня  майстром в/н Катуніним С.В. та викладачем Онишко І.В. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9-11х класів  ЗОШ №2 м.Лозова.

**********************************************************

11 травня майстер в/н Луговий В.І. та викладач Безпальченко Н.Є. провели профорієнтацію серед учнів 9-11 класів КЗ»Лозівський ліцей №3″. Учні зацікавлено прослухали інформацію про наш навчальний заклад, отримали рекламні буклети та відповіді на запитання.

************************************************************

7 травня майстри в/н Безверхня Н.О та Ігнатенкова Т.П. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів КЗ «Краснопавлівський ліцей».