Інформація про Лозівський центр професійної освіти

Профорієнтаційна робота

2018/2019 навчальний рік

07 лютого представники ліцею взяли участь в профорієнтаційному заході Лозівського міськрайонного центру зайнятості «Професії твоєї мрії».


11 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ № 1 та 7.


12 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Безверхня Н.О. та Люлька Л.О. та учениця групи 28 Цимбал Анастасія провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської  ДНЗ-ЗНЗ №10.


12 лютого заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. провела інструктивно-методичну нараду з майстрами в/н з питань профорієнтаційної та профілактичної роботи.


13 лютого представники місцевої телекомпанії «Сігма» проводили відео зйомку для виготовлення рекламного профорієнтаційного відеоролика про ліцей.


14 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ №3.


18 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Катунін С.В.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 8.


19 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Нєвєрова  А.В.  та викладач Безпальченко Н.Є.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЛНВК «ЗНЗ –ліцей №4».


20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, старший майстер Петченко Л.В. та майстер в/н Ігнатенкова Т.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЗОШ №1 та 2 селища Сахновщина.


20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 12.


21 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, заступник директора з НВирР Романенко Р.М., заступник директора з НР Кузнєцова Н.В. та майстер в/н Рибкіна А.М.  провели бесіди з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Смирнівської, Павлівської, Бунаківської, Садівської, Шатівської ЗОШ Лозівського р-ну та Надєждівської ЗОШ Близнюківського р-ну.


22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Близнюківської ЗОШ.


22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладач Аносова О.З.  та бібліотекар Тинчерова Л.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 11.