ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Лозівського центру професійної освіти
Харківської області
___________ Ірина ГОНТАРЕНКО


 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

на І семестр 2020-2021 навчального року,

учнів ІІ курсу

Лозівського центру професійної освіти Харківської області

 

Дата

№ уроку

Розклад дзвінків

20

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

№ каб.

ПІБ  (викладача, майстра в/н)

21

Слюсар з ремонту с/г  машин та устаткування; Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія А1, А2); Водій автотранспортних засобів категорії «С»

№ каб.

ПІБ  (викладача, майстра в/н)

Понеділок

1

8.00-8.45

Громадянська освіта

 

Онишко І.В.

Трактори

 

Волошенко О.М.

2

8.55-9.40

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

Трактори

 

Волошенко О.М.

3

9.50-10.35

Технологія

 

Задорожна Н.С.

Хімія

 

Гонтаренко І.М.

4

10.45-11.30

Географія

 

Онацька І.В.

Захист Вітчизни

 

Гавричков М.В

5

11.40-12.25

Захист Вітчизни

 

Гавричков М.В.

С/г машини

 

Волошенко О.М.

6

12.35-13.20

Технологія

 

Задорожна Н.С.

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

7

13.30-14.15

Українська мова

 

Зикова Т.Б.

Математика

 

Бабич О.П.

8

14.25-15.10

Українська літ.

 

Зикова Т.Б.

Фізика

 

Лозова Т.Ф.

Вівторок

1

8.00-8.45

Всесвітня історія

 

Кузнецова Н.В.

Трактори

 

Волошенко О.М.

2

8.55-9.40

Біологія

 

Онацька І.В.

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

3

9.50-10.35

Матеріалознавство

 

Задорожна Н.С.

Трактори

 

Волошенко О.М.

4

10.45-11.30

Іноземна мова

 

Чорноштан В.М.

С/г машини

 

Волошенко О.М.

5

11.40-12.25

Технологія

 

Задорожна Н.С.

Математика

 

Бабич О.П.

6

12.35-13.20

Зарубіжна літ.

 

Кононенко О.В.

Трактори

 

Волошенко О.М.

7

13.30-14.15

Технологія

 

Задорожна Н.С.

Громадянська освіта

 

Онишко І.В.

8

14.25-15.10

 

 

 

Агротехнологія

 

Волошенко О.М.

Середа

1

8.00-8.45

Виробниче навчання

майстерня штукатурів

Задорожна Н.С.

Виробниче навчання

 

Возний О.І.
Росоха І.М.

2

8.55-9.40

3

9.50-10.35

4

10.45-11.30

5

11.40-12.25

6

12.35-13.20

7

13.30-14.15

8

14.25-15.10

Четвер

1

8.00-8.45

Математика

 

Бабич О.П.

Виробниче навчання

 

Возний О.І.
Росоха І.М.

2

8.55-9.40

Технологія

 

Задорожна Н.С.

3

9.50-10.35

Технологія

 

Задорожна Н.С.

4

10.45-11.30

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

5

11.40-12.25

Фізика

 

Шапочка Н.О.

6

12.35-13.20

Матеріалознавство

 

Задорожна Н.С.

7

13.30-14.15

Матеріалознавство

 

Задорожна Н.С.

8

14.25-15.10

 

 

 

П’ятниця

1

8.00-8.45

Технології

 

Петченко Л.В.

Математика

 

Бабич О.П.

2

8.55-9.40

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

Математика

 

Бабич О.П.

3

9.50-10.35

Матеріалознавство

 

Задорожна Н.С.

Фізична культура

 

Гавричков М.В.

4

10.45-11.30

Історія України

 

Харченко В.Є.

Технології

 

Петченко Л.В.

5

11.40-12.25

Інформатика

 

Кравченко С.І.

Історія України

 

Харченко В.Є.

6

12.35-13.20

Матеріалознавство

 

Задорожна Н.С.

Трактори

 

Волошенко О.М.

7

13.30-14.15

Хімія

 

Гонтаренко І.М.

Трактори

 

Волошенко О.М.

8

14.25-15.10

 

 

 

С/г машини 

 

Волошенко О.М.

 

ПОГОДЖЕНО

Голова профспілкового комітету                                    _______________                                                 Олена ЧАСОВСЬКА

Виконавець:

Заст. директора з НР                                                         ________________                                                Наталія КУЗНЕЦОВА