Жовтень 2015
01 жовня відбулася інструктивно-методична нарада при директорові
02 жовтня в групі №27 проведені кваліфікаційні пробні роботи по захисту 3 розряду з професії «Штукатур»
02 жовтня до Дня працівників освіти та 75-ої річниці від Дня заснування ПТО учні ліцею привітали педагогів ліцею зі святом.
Був підготовлений святковий концерт-вітання, на якому педагогів також привітали гості:
Степанов Сергій Федорович — Лозівський міський голова
Гіршфельд Анатолій Мусійович – Народний депутат України
Левченко Василь Олексійович – помічник Народного депутата України
Запорожець Тетяна Валеріївна – секретар Лозівської міської ради
Петренко Юрій Іванович – заступник Лозівського міського голови
Черномаз Василь Іванович – генеральний директор ТОВ «ЛКМЗ»
Білецький Анатолій Павлович — директор Приватного акціонерного товариства «Лозовабуд», депутат міської ради
Федченко Ольга Петрівна – начальник управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради
Рудь Стефан Миколайович – заступник генерального директора ТОВ «ЛКМЗ» депутат міської ради
Орищенко Микола Михайлович – директор з виробництва ТОВ «ЛКМЗ», депутат міської ради
Артеменко Віктор Васильович – депутат міської ради
Рінкман Віра Іванівна – завідуюча Лозівської філії Харківського автодорожнього технікуму, директор ПТУ-36 з1994 по 2000 рік
Сидоренко Надія Миколаївна – директор Лозівського професійного ліцею з 2000 по 2009 рік
05 жовтня групою № 22 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» з використанням мультимедійної презентації.
06 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №23 професія «Кравець»
06 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №26 професія «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»
06 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №22 професія «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»
06 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №1 професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»
06 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №2 професія «Кухар, кондитер»
06 жовтня викладачі предметів природничо-математичної підготовки прийняли участь обласному вебінарі на базі НМЦ ПТО у Харківській області на тему: «Підвищення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованих робітників: практичний аспект».
06 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у тренінгу «Найголовніше – це життя» до Всесвітнього Дня боротьби з самогубствами, який відбувся в Міському центрі молоді.
07 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у майстер-класі «Нове життя старим речам» (виготовлення люстри з підручних матеріалів), який провів Солонина Євгеній Олексійович, інструктор з організаційно-масової роботи міського центру молоді.
07 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №30 професія «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»
07 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №3 професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
07 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №31 професія «Верстатник широкого профілю»
З 05 жовтня по 09 жовтня триватиме тиждень професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»
05 жовтня група № 1 підготувала і провела тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію з професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»
06 жовтня учні групи № 1 взяли участь у благодійній акції з друкування документів «Умілі ручки»;
07 жовтня майстром виробничого навчання Чех Е.В. у групі № 1 проведено відкритий урок виробничого навчання з теми «Побудова та оформлення таблиць. Обробка табличної інформації»;
08 жовтня відбувся майстер-клас «Створення презентацій у PowerPoint» від учениці групи № 1 Тищук Тетяни, а також конкурс рефератів та стіннівок з професії
09 жовтня відбулося підбиття підсумків тижня з професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»
з 12 по 16 жовтня в ліцеї триватиме Тиждень іноземної мови, в рамках якого було проведено такі заходи:
12 жовтня група № 1 підготувала і провела тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію з іноземної мови
13 жовтня викладачем Чорноштаном В.М. у групі № 33 проведено відкритий урок з теми «What a person am I?»
15 жовтня у бібліотеці ліцею було представлено виставку книг з англійської літератури в бібліотеці ліцею
15 жовтня для учнів І курсу проведено конкурс читців сонетів Шекспіра
16 жовтня проведено конкурс на кращий плакат для учнів І курсу та підбиття підсумків предметного тижня
12 жовтня групою № 23 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Ми – за життя без алкоголю» з використанням мультимедійної презентації.
12 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, переглянули відеофільм «Коли дівчинка дорослішає».
12 жовтня відбувся семінар — практикум на тему «Види уроків узагальнення, систематизації та контролю знань учнів»
12 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії
13 жовтня до Дня захисника України в ліцеї була проведена урочиста лінійка.
З 12 по 16 жовтня до Дня захисника України в ліцеї були проведені уроки за темою «Я – громадянин-патріот незалежної держави України», виховні години на теми «В єдності наша сила», «Національна само ідентичність і народні традиції українців», в бібліотеці була представлена виставка інформаційних матеріалів «Збройні сили України. Слава, гордість, міць країни!».
13 жовтня адміністрація ліцею взяла участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам до Дня захисника України.
13 жовтня в ліцеї відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги», в яких взяли участь курені груп 30, 31, 32. Перемогу отримав курінь групи 31.
14 жовтня колектив ліцею взяв участь в урочистій ході за участю керівництва міста, захисників держави, депутатів та громадськості до Дня захисника України
15 жовтня спеціаліст ЦСССДМ Білошицька Н.Б. провела лекцію для учнів груп 26, 31 на тему «Профілактика жорстокого поводження серед підлітків».
15 жовтня лікар-нарколог Даниленко С.В. провела лекцію для учнів груп 26, 31 на тему «Профілактика вживання наркотичних речовин».
15 жовтня серед учнів, які мешкають в гуртожитку, до Дня захисника України були проведені «Козацькі розваги».
15 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №32 професія «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»
15 жовтня відповідно до графіку контролю, методистом ліцею Часовською О.О. був відвіданий урок в/н в групі №4 професія «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»
З 12 жовтня по 16 жовтня методист Часовська О.О. згідно з графіком відвідала уроки викладачів з метою вивчення активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів:
— урок викладача спецпредметів Олексенко О.В. у групі № 33
— урок викладача спецпредметів Безпальченко Н.Є. у групі № 3
— урок викладача фізики Анісімова Н.О. у групі № 27
— урок викладача інформатики Кравченка С.І. у групі № 1
13 жовтня команда ліцею взяла участь у змаганнях з футболу за програмою Спартакіади учнів ліцеїв та ВНЗ м. Лозова і зайняла І місце.
16 жовтня фахівець з питань зайнятості міського центру молоді Комісар Г.В. провела практичне заняття з учнями групи № 27 «Протидія торгівлі людьми».
16 жовтня старшим майстром Петченко Л.В. проведено засідання з майстрами в/н на тему «Оформлення плануючої документації»
19 жовтня групою № 3 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Законодавство України – про заборону грального бізнесу» з використанням мультимедійної презентації.
19 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, переглянули відеофільм «Десять шкідливих продуктів».
19 жовтня відповідно до графіку роботи проведено засідання школи молодого майстра з наставниками та молодими майстрами
20 жовтня старшим майстром Петченко Л.В. проведено колективна консультація з майстрами в/н з питання стажування
20 жовня викладач фізичного фиховання Гавричков М.В. провів відкритий урок в групі №30
21 жовтня заступник директора з навчально-виховної роботи Зикова Т.Б. взяла участь в обласному семінарі-практикумі для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Виховна система навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки», яуий відбувся на базі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 4 м. Харкова». Учасники семінару брали участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою: «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху», на яких також була присутня президент молодіжної громадської організації Лозівського професійного ліцею «Коледж» Калініна А., учениця групи № 28.
22 жовтня проведено інструктивно-методичну нараду в присутності заступника директора з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., методиста Часовської О.О., старшого майстра Петченко Л.В. з майстрами в/н та викладачами спец.п редметів
22 жовтня відбулося засідання методичної комісії загальноосвітньої підготовки
22 жовтня відбулося засідання методичної комісії машинобудівного профілю
22 жовтня відбулося засідання методичної комісії легкої та харчової промисловості
22 жовтня учнями, які мешкають в гуртожитку, був підготовлений та проведений «Осінній бал».
23 жовтня в група №21 та №28 проведені кваліфікаційні пробні роботи
З 19 жовтня по 23 жовтня пройшов тиждень професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»
19 жовтня група № 32 та 27 підготувала і провела тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію з професії «Будівельник – професія наймиліша»
19 жовтня майстром виробничого навчання Наумцевой В.С. у групі № 27 проведено відкритий урок виробничого навчання з теми «Опорядження поверхонь високоякісною штукатуркою»
20 жовтня проведено конкурс стіннівок, рефератів, плакатів на тему «Будівельник – моє покликання»
21 жовтня майстром виробничого навчання Задорожной Н.С. у групі № 32 проведено відкритий урок виробничого навчання з теми «Накидання розчину на вертикальну поверхню»
22 жовтня пройшов відкритий виховний захід «Будівельник — це покликання, нескінченна творчість і пошук».
23 жовтня відбулося підбиття підсумків тижня з професії ««Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»
26 жовтня в група №21 та №28 пройшла поетапна атестація
26 жовтня групою № 30 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Уклін–живим, загиблим– слава» ( До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників) з використанням мультимедійної презентації.
28 жовтня майстри в/н Галаган В.О., Безверхня Н.О. та викладач Аносова О.З. прийняли участь вебінарі для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі за темою „Сучасні методи та інноваційні технології навчання – важливий фактор для підвищення якості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників” на базі Науково-методичного центру професійно технічної освіти у Харківській області